Rivenditori



Admiral Yachting s.n.c
Lungomare Papa Giovanni XXIII
I-65126 Pescara
c/o porto turistico Marina di Pescara
Tel (+39)085 4503067 - Fax (+39)085 9430107
Andrea Rapini
a.rapini@admiral-yachting.com
(+39)335 5491655
Paolo Verratti
p.verratti@admiral-yachting.com
(+39)338 7967181

Admiral Marine LLC
Gribki village, Mytishchi, Moscow region 141705
Admiralskaya st.Estate 1, building 1,
Mr. Armen Yesayan
(+7) 495.792.88.92
(+7)903.968.63.43
info@admiralmarine.ru
www.admiralmarine.ru

Admiral Yachting s.n.c
Rapetti Massimo
m.rapetti@admiral-yachting.com
(+39)320 0876852

Marina Yacht Sales - BOATIQUE
Porto Romano - The Marina Resort
Via Costalunga 31
00054 Fiumicino (RM)
info@marinayachtsales.it
D. Daneri (+39)347 6338159
F. Chiaretti (+39)335 1020980
Charter Liliano s.r.l
Via Mergellina, 32
I-80122 Napoli
Salvatore Liliano
salvatore.liliano@caymanyachts.it
(+39)355 8448235

Cayman Yachts International
Via G. Leopardi, 23
I-90100 Palermo
info@cayman-international.com
(+39)347 0430012
(+39)348 8664733

Héric Neyrat
france@caymanyachts.it
(+33)06 15991811
(+33)02 51552178

Cayman Yachts France
Port Grimaud, 25
Rue des Artisan
Mr. Eric Ginoux
caymanyachtfrance@gmail.com
(+33) 6 21 60 67 07
(+33) 4 94 43 76 15

Smart Yachting
Poligono Gesa, Calle Voluntariado 6
07800, Ibiza, Spain
Mr. Victor Lozano
(+34) 609 870 503
sales@smartyachting.com

Auxinavy S.L.Puerto Marina de las Salinas. LOCAL 31.
San Pedro del Pinatar, Murcia SPAIN .
+34 625 054 295
+34 629 45 10 03
info@auxinavy.com

Atölye Kazaz Yachting
Esentepe Mah. Büyükdere cad.
Oyal İş merkezi no: 108/1 kat 9 Şişli
İstanbul
info@atolyekazaz.com
(+90)212 970 0686
(+90)850 220 0451

LLC Ramses Georgian Yachting Platform
I/C: 405186917
44 Paliashvili street, Apt 24,
Tbilisi, Georgia
gc@azimutyachts.ge
(+995)593 39 93 63